Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+kk Moravany

 - okrasná a užitková zahrada -

- dopravní dostupnost -

- rezidenční čtvrť -

Popis nemovitosti

Byt o dispozici 3+kk a celkové velikosti 70 m2 má prostorný obývací pokoj se vstupem na jihozápadní terasu propojenou s okrasnou a užitkovou zahradou.

Úžasně vybavená kuchyně zahrnuje vše ke kulinářskému vyžití, a to včetně výkonné digestoře, praktického vyvýšeného umístění pečící i mikrovlnné trouby nebo užitečné myčky na nádobí.

Účelné uspořádání bytu podrthuje velká ložnice s vestavěnými šatními skříněmi a francouzským oknem do zahrady. Malý pokoj může sloužit jako pracovna nebo dětský pokojíček. Koupelna je vybavena umyvadlem a vanou, samozřejmostí je příprava k instalaci pračky. Příjemná je oddělená toaleta s vlastním umyvadlem. Oceníte také praktickou a samostatnou šatnu.

Ohřev vody a ústřední topení zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Kvalitní internetové připojení a kabelová televize jsou samozřejmostí.

Venkovní parkovací stání vzdálené 70m od domu lze pronajmout zvlášť.

Vynikající dopravní dostupnost nejenom vozem, ale také MHD (linka 501 a 51 jezdí v rámci zóny 101) a výborná občanská vybavenost (nákupní centrum Futurum, pošta, dětský a praktičtí lékaři, obecní úřad, restaurace, mateřská a základní škola) řadí Moravany mezi nejlepší lokality Brna a okolí.

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Uspořádání

pudorys_visnova_barva_popis_01

Kontaktní formulář