Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata Čučice

Hledáte místo, kde si odpočinete od každodenních starostí a načerpáte sílu v krásné přírodě u řeky Oslavy?

Popis nemovitosti

Chata s celkovou plochou 75 stojící na vlastním pozemku o rozloze 545 prošla kompletní rekonstrukcí a je plně vybavena k víkendovému i dlouhodobému pobytu. Najdete zde obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a WC, dětský pokoj a samostatnou ložnici. Ve spodní části je k technická místnost s dílnou.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Stavební konstrukce a technické vybavení

Chata je postavena na betonových základech a spodní část včetně technické místnosti s dílnou je vyzděna přírodním kamenem. Na těchto základech leží armovaná betonová deska, která nese celodřevěnou chatu.

Před pár lety proběhla celková rekonstrukce chaty, která zahrnovala zateplení vnějšího pláště a podkroví, vnitřní obložení stěn, instalaci na míru vyrobeného kuchyňského koutu a vybudování koupelny s toaletou a sprchovým koutem.

Střešní krytina sedlové střechy a klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu.

Podlahy v obývací místnosti jsou prkenné, v koupelně je dlažba, dětský pokoj a ložnice mají OSB desky.

Obložení stěn je palubkami, koupelna a sprchový kout mají keramické obklady.

Strop v obývací místnosti je krytý sádrokartonem, dětský pokoj a ložnice mají palubky.

Elektroinstalace je v technické místnosti 230/380V a pokojích 230V. Rozvody jsou v mědi.

Zásobování vodou je řešeno vodárnou z vlastní kopané studny a kuchyně i koupelna mají samostatné elektrické průtokové ohřívače.

Odpady jsou svedeny do jímky.

Zdrojem tepla jsou keramická krbová kamna ABX.

Uspořádání

SUTERÉN

1pp_vystrizek_2

 

 PŘÍZEMÍ

1np_vystrizek_2

 

 1. PATRO

2np_vystrizek_2

A co řeka?

_mg_6309

Ano, mít chatu u řeky je super, protože to znamená koupání a spoustu zábavy jako například pouštění lodiček nebo rybaření.

Ale co když přijde velká voda?

Takže nejprve něco z teorie. Záplavové území je oblast, která je během přirozené povodně zatopena vodou. A proto je potřeba znát, kde se takové záplavové území nachází. K lokalizaci záplavových území slouží povodňové mapy.

Na elektronickém digitálním povodňovém portálu vidíme, že i záplavové území stoleté vody se nachází mimo nabízenou chatu.

povodnova_mapa_1

Pozemky

 

mapa_lv_1

 

vymery_pozemku_cucice

Místopis

Autem se dostanete až k chatě, parkovat můžete vedle příjezdové cesty nebo na vlastní zahradě. Chata se nachází na konci údolí, kde příjezdová komunikace končí. To zaručuje po celý rok klid a soukromí. Přitom jste zde z Brna za 30 minut jízdy autem.

Okolí chaty je součástí přírodního parku Oslava na rozhraní Jevišovické pahorkatiny a Křižanovské vrchoviny, kde meandrující řeka Oslava vytvořila hluboké kaňonovité údolí. Nejbližší obec Čučice, vzdálená zhruba 35 km jihozápadně od Brna, má základní občanskou vybavenost včetně prodejny smíšeného zboží a hostince.

Kupní podmínky

Prodávající si vyhrazuje právo dát přednost nejvýhodnější nabídce. Co to ve skutečnosti znamená? Pokud někdo ze zájemců nabídne cenu vyšší než je cena inzerovaná, nebude se tomu prodávající bránit.

Dosažená kupní cena chaty a příslušných pozemků bude zahrnovat veškeré náklady související s převodem nemovitostí včetně poplatků za vypracování smluvní a převodní dokumentace advokátní kanceláří, poplatků státní správy za převod vlastnického práva z prodávajícího na kupující(-ho) a provizi realitní kanceláře za realizaci obchodu.

vykricnik_cerveny_10

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme, že po prohlídce už možná nebudete chtít odejít !

 

Líbí se Vám moje prezentace?

Napište mi přes kontaktní formulář nebo zavolejte.

Těším se na Vás!

Kontaktní formulář