Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata na Brněnské přehradě

Máte rádi klidné prostředí lesa v blízkosti vody?

Chata na jižním prosluněném svahu nad přehradou splní vaše sny o ideálním místě aktivního odpočinku.

Popis nemovitosti

Celozděná kamenná chata má obytnou místnost o velikosti 28 m2, která je propojena s kuchyní a dvěma spacími kouty vybavenými patrovými postelemi. Z terasy je krásný výhled na okolní les, přes který probleskuje stříbrná hladina přehrady. V přízemním podlaží najdeme společenskou místnost s otevřeným krbem velikosti 15,6 m2, dílnu 9 m2 a potravinový sklípek 1,8 m2.

K topení slouží v každém patře kamna na tuhá paliva, v přízemí je navíc otevřený krb se samostatným komínem. V objektu je elektřina 230 V, voda není v současnosti zavedena, vodovod je 100 m od chaty, odpad je sveden do jímky.

Chata má své evidenční číslo, je zkolaudována a je zapsána v katastru nemovitostí. Pozemek je ve vlastnictví jiného majitele.

Technický stav objektu je dobrý, před třemi lety byla instalována nová střešní krytina, terasa vyžaduje nové zábradlí a výměnu některých podlahových prken, společenská místnost si zaslouží opravu omítek a dlažby.

Dosažitelnost příměstskou dopravou je do 15 minut, lodí 20 minut, MHD do 40 minut. Parkování pro osobní automobily je 25 m od chaty.

Předností chaty je bezesporu umístění na nádherném místě. Okolní rekreační objekty jsou odděleny vzrostlou zelení a odstupy mezi jednotlivými chatami jsou dostatečné.

Okolí je vhodné pro turistiku, cykloturistiku, vodní sporty a rybaření.

Koupi chaty, s ohledem na perspektivu jejího budoucího využití, rozhodně doporučuji.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Jak se k chatě dostanete?

Máte možnost použít např. autobusovou linku jezdící ze zastávky Brno, zoologická zahrada, vystoupit na 5.zastávce s názvem Rozdrojovice, rozcestí k přehradě. Autobus jezdí každou ½ hodinu. K chatě je to chůzí 10 minut.

 

Pokud pojedete osobním autem, máte dvě možnosti.

1.trasa vede od zoologické zahrady přes Kníničky a Rozdrojovice.

2.trasa vede po břehu přehrady, za hotelem Maximus Resort odbočíte na Rozdrojovice.

V Rozdrojovicích se dáte po ulici Za Humny, pojedete pořád rovně až dojedete k polní cestě, po ní dále rovně a potom odbočíte doleva až na malé parkoviště umístěné mezi stromy. Orientovat se můžete podle následující mapky.

mapa_autem_01

Na něco jsem zapomněl?

Rádi by jste se na něco zeptali?

Napište mi vaše otázky, rád vám na ně odpovím!

Kontaktní formulář