Současná situace na trhu je charakterizována velkým zájmem o nakupování nemovitostí v porovnání s jejich poměrně chudou nabídkou. Tento trend způsobil, že pokud se byt, dům nebo pozemek nabízí za rozumnou cenu, je o ně obrovský zájem. Tohoto stavu je možné využít právě ve prospěch prodávajícího.

Co znamená aukční prodej?

Aukce je vlastně něco jako výběrové řízení, jehož cílem je získat nejvyšší nabídku. Obdobně funguje také dražba, ale ta je vynucená a má svá striktní pravidla. Zatímco aukce je dobrovolná a pravidla jsou na organizátorovi.

Jak aukce probíhá?

Všeobecně známým typem aukce je navyšování (tzv. příhoz) poslední nejvyšší ceny. Protože příhoz je u on-line aukce potřeba udělat v několika minutách, vede tento postup ke stresu a unáhleným rozhodnutím, což část zájemců o nemovitost už předem odradí.

Proto používáme mnohem „lidštější“ a přitom vysoce odborný aukční systém prodeje založený na moderní elektronicky řízené obálkové metodě:

1. Stanovíme odpovídající tržní cenu nemovitosti, kterou nabídneme zájemcům z naší databáze i dalším zájemcům ve veřejné inzerci.

2. Zorganizujeme „den otevřených dveří“, kdy si všichni zájemci mohou nemovitost prohlédnout.

3. Po prohlídce nabídneme všem zájemcům možnost předložit jimi navrhnout nejvyšší cenu a podmínky jejího zaplacení.

4. Majiteli poté pomůžeme z těchto nabídek vybrat tu nejvýhodnější.

Jaké máme výsledky?

Při tomto způsobu prodeje získáváme pro majitele o 23% vyšší cenu, než sami požadují.

Všechny realitní služby, celý aukční prodej a dokonce i navazující právní servis poskytujeme pro majitele prodávané nemovitosti zcela zdarma.

Dokonce pokud potřebujete pouze poradit nebo zjistit cenu vaší nemovitosti a nakonec se rozhodnete nic neprodávat, nabízíme vám tento servis bezplatně.

Máme zkušenosti s řešením exekucí a jsme schopni vaši nemovitost vyplatit.

Pokud potřebujete rychle finanční hotovost, vyplatíme vám předem bezúročnou zálohu až do výše 1 mil.Kč.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení