Martin Jakl

S Ing.Syrovátkem jsme prodávali chalupu v nepříznivé realitní době z pohledu prodávajících, nicméně díky jeho profesionalitě a zarputilostí vše dopadlo dobře. Prezentace nemovitosti byla na vysoké úrovni, stejně tak jím vedené prohlídky. Následné "papírování byla už procházka sadem". Vše navíc v naprosto normální lidské a srozumitelné formě. DĚKUJEME”

Martin Jakl, Boskovice

 

 

MUDr. Pavel Rotrekl

S panem inženýrem Syrovátkem jsem spolupracoval při řešení pronájmu. Pan inženýr je zkušený, pracuje s optimismem. Vždy, když jsem potřeboval, mně radil a pomáhal. Byl jsem s ním velmi spokojený. Jeho služby rozhodně doporučuji.”

MUDr. Pavel Rotrekl, Brno-Židenice

 

 

Ing. Aleš Chatrný

Oceňuji profesionální přístup a velkou vstřícnost při řešení i náročnějších požadavků tak, aby byly spokojené všechny strany. Služby pana Syrovátky mohu jedině doporučit.”

Ing. Aleš Chatrný, Sudice

 

 

Anna Lišková

Pán Ing. Petr Syrovátka je dle mého mínění skvělý realitní makléř. Pomohl mi s pronájmem bytu na Vinohradech. Vše včetně prohlídek proběhlo v krátké době bez problému. Doporučuji !”

Děkuji Anna Lišková, Brno-Vinohrady

 

 

Ing. Zdeněk Berka

Ing. Syrovátka zajišťoval komplexní prodej mé nemovitos-ti. S jeho přístupem jsem byl velmi spokojen. Nabídka by-la po obsahové i prezentační stránce provedena na vyso-ce profesionální úrovni. Veškerá jednání s potencionální-mi kupci byla vysoce profesní s cílem co nejvíce uspokojit představy prodejce s požadavky kupujícího. Jeho realitní kancelář mohu s plným svědomím doporučit.

Ing. Zdeněk Berka, Brno-Slatina

 

 

Štěpánka Urbanová

S panem Syrovátkou je perfektní komunikace a spolupráce. Prezentace a prohlídka nemovitosti profesionální. Předání proběhlo hladce. Velká spokojenost. Doporučuji.”

Štěpánka Urbanová, Brno-Veveří

 

 

 

Ing. Adam Kania, Msc.

S panem Syrovátkou jsem realizoval koupi pozemku. Vše šlo velice rychle, byl ochotný k diskuzi o změnách ve smlouvě a snažil se být nápomocen během celého obchodu. Doporučuji za profesionální služby i lidský přístup.”

Adam Kania, Kuřim

 

 

Ing. Pavel Zejda, Ph.D.

S panem Syrovátkou jsem se poprvé potkal před pár lety pracovně. Byl jsem požádán o pomoc s řešením vlhkosti stávající stavby, tedy mojí profesí. Vše proběhlo, zkonzultováno, pořešeno. Setkávám se s mnoha lidmi - investory, stavebníky, projektanty i koncovými uživateli a musím říci, že jeho vystupování a jednání jako člověka, slušnost, férovost mne překvapila (samozřejmě v dobrém). Jsou takoví lidé ještě? Ano jsou. Dost často to tak nebývá. Po pár letech při řešení nájmu bytu jsem potřeboval zase služby já a věděl jsem, že oslovím jeho. Žádné překvapení se samozřejmě nekonalo. Naprosto profesionální, férový a slušný přístup od začátku do konce. Takto by to mělo být.”

Moc děkuji Pavel Zejda, Brno-Ivanovice

 

 

Jitka Rotreklová

S panem makléřem byla naprostá spokojenost, po všech stránkách. Vždy k dispozici a ve všem ochotný. Mohu vřele doporučit.”

Jitka Rotreklová, Brno-Žabovřesky

 

 

Michaela Makešová

Vřele doporučuji. Před prodejem nemovitosti jsem měla možnost vybírat mezi několika realitním makléři. Nešlo mi totiž jen o nejvyšší nabídku, ale hlavně o chuť s kterou se do prodeje makléř pustí. Při prvním setkáním s panem Syrovátkou jsme nemovistost společně prošli a důkladně prodej probrali, což bylo velmi příjemné. Celý prodej probíhal hladce, pan Syrovátka byl skvěle informován a zájemci se při prohlídkách cítili příjemně. Pokud v budoucnu budeme nějakou nemovitost kupovat nebo prodávat, rozhodně vím kam se obrátit :)“

Michaela Makešová, Brno-Pisárky

 

 

Barbora Rantová

Spolupráca a dohoda s pánom Syrovátkom bola vo všetkých smeroch veľmi korektná, adekvátna a rýchla. Vďaka nemu prebehlo všetko hladko a bez problémov a na akúkoľvek otázku či nejasnosť hneď promptne reagoval. Rozhodne odporúčam.“

Barbora Rantová, Brno-Město

 

  

 Ing. Sylva Zerzánková

Profesionální přístup, kvalita, rychlost. Jsme maximálně spokojeni s prací Ing. Syrovátky.“

Zerzánkovi, Rokytnice nad Rokytnou

 

 

Hana Neznalová

p. Syrovátka nám pomáhal prodat chatu, díky jemu a postupu, který zvolil při prodeji, byla prodejní cena podstatně vyšší než jsme očekávali. Při nafocení a nafilmování nemovitosti bylo ihned jasné, že má velké zkušenosti a velice dobře ví, co dělá.”

Děkujeme Neznalovi, Brno-Medlánky

 

 

Filip Holčapek

S panem Syrovátkou spolupracuji opakovaně, dvakrát úspěšně pronajal náš byt, teď jsem s jeho pomocí prodal pozemek. O všechno se pečlivě postará, z naší strany velká spokojenost.”

Filip Holčapek, Ořechov

 

 

Jana Smidtmajerová

Při pronájmu bytu jsme využili služeb pana Syrovátky a byli jsme maximálně spokojeni. Konečně profesionál, který zařídil vše od A do Z, plnil všechny termíny a svou profesionalitou nám pomohl tam kde jsme si nebyli jistí. Toto je poprvé co někoho doporučujeme a děláme to s čistým svědomím a rádi. V oblasti realit už máme navždy vybráno!

Jana Smidtmajerová, Brno-Královo Pole

 

 

Olga Čejková

Dobrý den pane Syrovátko,

dovolete mi, abych Vám touto cestou poděkovala za profesionální přístup při pronajímání bytu. Byla jsem maximálně spokojená od začátku do konce, žádné prodlevy, obdivuhodná rychlost a perfektní komunikace.

Přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Ráda Vás doporučím a těším se na další spolupráci.

Nashledanou Olga Čejková, Brno-Ponava

  

Martina Dvořáková

Teče Vám do bot? Nevíte kudy kam? Určitě se obraťte na realitního makléře pana inženýra Syrovátku. Bude Vám vždy  nápomocen, dobře poradí a případně prodiskutuje i zapeklité právní záležitosti s erudovanými právníky. Píši z vlastní zkušenosti. Takřka 5 let se moje tety snažily prodat rodinný dům, který zdědily společně s mým bratrancem. On ale prodat svůj díl nechtěl a ani nechtěl zbylé dva díly rodinného domu od tet koupit, i když mu je tety nabízely za velice nízkou cenu. Jednoduše řečeno se za žádnou cenu nechtěl domluvit a házel tetám klacky pod nohy. Protože se s panem Syrovátkou znám již z dřívějška, obrátila jsem se společně s tetami na něj o pomoc. Nebylo to jednoduché, ale s jeho pomocí se podařilo 2/3 RD prodat. Všem nám se hodně ulevilo.

Martina Dvořáková, Blansko

 

Karel Viktoryn               

 

Eva Bourdonová                    

Vážený pane Syrovátka,
jsem Vám nesmírně vděčná! Měla jsem jenom týden na to, aby byl můj byt znovu pronajatý.
Vy jste splnil všechna moje přání a hlavně jste byl klidnou oporou ve stresu a strachu, jestli to zvládneme.
Za necelý týden jsme měli zájemce. Díky Vašemu popisu a super fotkám na mnoha internetových stránkách.
Přeji Vám upřímně hodně úspěchů a ještě jednou přijměte mé poděkování. Jste nejlepší!

S pozdravem Eva Bourdonová, Stará Osada 23, Brno-Židenice

 

 Petr a Lydie                    

Kvalitního realitního makléře poznáte až v situaci, kdy nastanou nečekané problémy. V našem případě se jednalo o náhlé úmrtí prodávajícího po podpisu všech smluvních dokumentů. Celá věc přešla dle zákona do dědického řízení, které trvalo skoro rok. Pan Syrovátka po celou dobu zůstal s námi v kontaktu a aktivně hledal řešení - s právníky, dědici i s námi. Byli jsme velmi rádi, že jsme se na něj mohli obracet o pomoc a společně jsme koupi nemovitosti dotáhli do úspěšného konce. Dle naší zkušenosti můžeme pana Syrovátku doporučit jako zkušeného profesionála.

Petr a Lydie, spokojení klienti

 

Hana Kuchařová                    

"Ráda bych touto cestou poděkovala."

"Pan Ing. Petr S y r o v á t k a, realitní makléř, měl profesionální přístup při zprostředkování koupě mého nového bytu na ul. Kohoutovická v Brně . Velmi si cením jeho vstřícnosti, pomoci, rad a také trpělivosti, která byla při jednání potřeba. Oceňuji rovněž stoprocentní komunikaci, vždy s rychlou reakcí. Děkuji."

S pozdravem, Hana Kuchařová, Brno-Žebětín

 

Jiří Jahoda                    

"Služeb pana Petra Syrovatky jsem využil při prodeji mého pozemku v Babicích nad Svitavou. I když jsme se znali ze sportovních aktivit, jeho profesionální přístup, se kterým k tomu přistupoval, mě přímo ohromil."

"Mohu všem doporučit, kdo hledá profesionála, protože jeho přehled, zkušenosti, přístup a klidnou rozvahu při vzniklých překážkách zvládl s oceněním na výbornou."

Jahoda Jiří, Brno-Starý Lískovec

 

Marie Shadbolt                    

Sluzeb pana Petra Syrovatky jsem vyuzila pri koupi bytu v Brne. Hned pri prvni schuzce jsem videla, ze je dobre orientovan v soucasnem realitnim trhu. Po celou dobu se ridil podle mych pokynu, prokazal skvele organizacni schopnosti a usetril mi radu starosti. Pan Petr byl vzdy dostupny a ochotny pomoci. S jeho pratelskym vystupovanim probihala veskera spoluprace velmi prijemne a k nasi oboustranne spokojenosti.“

Kdybych v budoucnosti potrebovala sluzby pana Syrovatky znovu, tak ho budu kontaktovat bez jakehokoliv zavahani a s klidnym svedomim. Jeho zkusenosti, prehled a racionalni pristup mohu jen vrele doporucit tem, kteri hledaji profesionalitu a spolehlivost.“

Marie Shadbolt, Brno-město

 

 Andrea Zbořilová                    

Děkujeme za vše co jste pro nás udělal. Můžu Vás jen a jen doporučit. Profesionální přístup, přehled, prostě vše bylo na vysoké úrovni.“

Andrea Zbořilová, Vyškov

 

 Jiří Šafář                    

Jistě znáte rčení, že na každou práci je třeba odborník. Jestliže čtete tyto řádky, vězte, že jste navštívili stránky odborníka na slovo vzatého a mohu to velmi rád potvrdit, na základě vlastní zkušenosti.“

Svět realit je na první pohled možná jednoduchý, skýtající „velké provize“ a tudíž se na tomto trhu pohybuje mnoho, snadného zisku chtivých lidiček.“

Sladit ovšem představy prodávajícího a kupujícího, nebo pronajímatele a nájemce s reálnou situací na trhu v dané oblasti a se zohledněním všech místních specifik. Tak aby z obchodu měli užitek a potěšení obě strany. To už chce nejen všeobecný přehled, dlouholeté zkušenosti, objemnou databázi kontaktů, dokonalé vystupování a jednání, chuť a vůli se neustále vzdělávat, přehled a dostupnost následných služeb (jako je financování či bezstarostné a bezproblémové vyřízení přepisů na katastru, u poskytovatelů energií, jednání se správcovskými společnostmi atd.), ale i člověka, který svoji práci nebere jako práci, nýbrž jako zábavu a potěšení. A přesně takovou zkušenost jsem udělal, když jsem využil služeb pana Syrovátky.“

Pokud si pana Syrovátku vyberete jako svého zástupce při prodeji či koupi, pronájmu či nájmu, udělali jste dle mé zkušenosti tu nejlepší věc pro to, aby Váš záměr byl dokonale zrealizován. Bylo mi ctí a radostí se panem Syrovátkou nechat zastupovat.“

Jiří Šafář, Brno-Žabovřesky

 

Kateřina Brzokoupilová                    

Moc děkuji za Váš čas i ochotu a milý přístup. Ještě jednou děkuji. Mějte se pěkně.

Kateřina Brzokoupilová, Brno-Královo Pole

 

Jindřich Vymazal                    

Super, po počáteční nedůvěře z mé strany naprostá spokojenost, nemusel jsem se o nic starat, byt se prodal za víc, než jsem původně chtěl.

Jindřich Vymazal, Brno-Veveří

 

Václav Dobeš                    

Výborná domluva a spolupráce. Všechno mi vysvětlil, dům si nafotil, přivedl zájemce, kteří to fakt chtěli a nakonec to jeden koupil. Prostě špica.“

Václav Dobeš, Brno-Líšeň

 

Michaela Drápalová                    

Pokud se chystáte prodat nemovitost, je tenhle pán ideální volba. Do ničeho nás nenutil, všechno vysvětlil a zařídil. Kompletní servis se vším všudy.

Michaela Drápalová, Brno-Obřany

 

Robert Nohejl                    

Nadstandardní služby, profesionální přístup, maximální spokojenost.

Robert Nohejl, Brno-Starý Lískovec

 

 

 

 

Používání cookies - aby web fungoval jak má:

Abyste na webu snadno našli to, co hledáte, potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" všechny cookies jednoduše povolíte.

Cookies jsou malé soubory, které se ukládají ve vašem prohlížeči. Podle nich vás na našem webu poznáme a zobrazíme vám web tak, aby všechno fungovalo správně a podle vašich preferencí. Přehled cookies a podmínky jejich užívání si můžete přečíst zde.

Nastavení