Při pronájmu bytu jsme využili služeb pana Syrovátky a byli jsme maximálně spokojeni. Konečně profesionál, který zařídil vše od A do Z, plnil všechny termíny a svou profesionalitou nám pomohl tam kde jsme si nebyli jistí. Toto je poprvé co někoho doporučujeme a děláme to s čistým svědomím a rádi. V oblasti realit už máme navždy vybráno!
Dobrý den pane Syrovátko, dovolete mi, abych Vám touto cestou poděkovala za profesionální přístup při pronajímání bytu. Byla jsem maximálně spokojená od začátku do konce, žádné prodlevy, obdivuhodná rychlost a perfektní komunikace. Přeji mnoho dalších spokojených klientů. Ráda Vás doporučím a těším se na další spolupráci.
Teče Vám do bot? Nevíte kudy kam? Určitě se obraťte na realitního makléře pana inženýra Syrovátku. Bude Vám vždy  nápomocen, dobře poradí a případně prodiskutuje i zapeklité právní záležitosti s erudovanými právníky. Píši z vlastní zkušenosti. Takřka 5 let se moje tety snažily prodat rodinný dům, který zdědily společně s mým bratrancem. On ale prodat svůj díl nechtěl a ani nechtěl zbylé dva díly rodinného domu od tet koupit, i když mu je tety nabízely za velice nízkou cenu. Jednoduše řečeno se za žádnou cenu nechtěl domluvit a házel tetám klacky pod nohy. Protože se s panem Syrovátkou znám již z dřívějška, obrátila jsem se společně s tetami na něj o pomoc. Nebylo to jednoduché, ale s jeho pomocí se podařilo 2/3 RD prodat. Všem nám se hodně ulevilo.
Vážený pane Syrovátka, jsem Vám nesmírně vděčná! Měla jsem jenom týden na to, aby byl můj byt znovu pronajatý. Vy jste splnil všechna moje přání a hlavně jste byl klidnou oporou ve stresu a strachu, jestli to zvládneme. Za necelý týden jsme měli zájemce. Díky Vašemu popisu a super fotkám na mnoha internetových stránkách. Přeji Vám upřímně hodně úspěchů a ještě jednou přijměte mé poděkování. Jste nejlepší!
Kvalitního realitního makléře poznáte až v situaci, kdy nastanou nečekané problémy. V našem případě se jednalo o náhlé úmrtí prodávajícího po podpisu všech smluvních dokumentů. Celá věc přešla dle zákona do dědického řízení, které trvalo skoro rok. Pan Syrovátka po celou dobu zůstal s námi v kontaktu a aktivně hledal řešení - s právníky, dědici i s námi. Byli jsme velmi rádi, že jsme se na něj mohli obracet o pomoc a společně jsme koupi nemovitosti dotáhli do úspěšného konce. Dle naší zkušenosti můžeme pana Syrovátku doporučit jako zkušeného profesionála.
Ráda bych touto cestou poděkovala. Pan Ing. Petr S y r o v á t k a, realitní makléř, měl profesionální přístup při zprostředkování koupě mého nového bytu na ul. Kohoutovická v Brně . Velmi si cením jeho vstřícnosti, pomoci, rad a také trpělivosti, která byla při jednání potřeba. Oceňuji rovněž stoprocentní komunikaci, vždy s rychlou reakcí. Děkuji.
Služeb pana Petra Syrovatky jsem využil při prodeji mého pozemku v Babicích nad Svitavou. I když jsme se znali ze sportovních aktivit, jeho profesionální přístup, se kterým k tomu přistupoval, mě přímo ohromil. Mohu všem doporučit, kdo hledá profesionála, protože jeho přehled, zkušenosti, přístup a klidnou rozvahu při vzniklých překážkách zvládl s oceněním na výbornou.
Sluzeb pana Petra Syrovatky jsem vyuzila pri koupi bytu v Brne. Hned pri prvni schuzce jsem videla, ze je dobre orientovan v soucasnem realitnim trhu. Po celou dobu se ridil podle mych pokynu, prokazal skvele organizacni schopnosti a usetril mi radu starosti. Pan Petr byl vzdy dostupny a ochotny pomoci. S jeho pratelskym vystupovanim probihala veskera spoluprace velmi prijemne a k nasi oboustranne spokojenosti. Kdybych v budoucnosti potrebovala sluzby pana Syrovatky znovu, tak ho budu kontaktovat bez jakehokoliv zavahani a s klidnym svedomim. Jeho zkusenosti, prehled a racionalni pristup mohu jen vrele doporucit tem, kteri hledaji profesionalitu a spolehlivost.
Jistě znáte rčení, že na každou práci je třeba odborník. Jestliže čtete tyto řádky, vězte, že jste navštívili stránky odborníka na slovo vzatého a mohu to velmi rád potvrdit, na základě vlastní zkušenosti. Svět realit je na první pohled možná jednoduchý, skýtající „velké provize“ a tudíž se na tomto trhu pohybuje mnoho, snadného zisku chtivých lidiček. Sladit ovšem představy prodávajícího a kupujícího, nebo pronajímatele a nájemce s reálnou situací na trhu v dané oblasti a se zohledněním všech místních specifik. Tak aby z obchodu měli užitek a potěšení obě strany. To už chce nejen všeobecný přehled, dlouholeté zkušenosti, objemnou databázi kontaktů, dokonalé vystupování a jednání, chuť a vůli se neustále vzdělávat, přehled a dostupnost následných služeb (jako je financování či bezstarostné a bezproblémové vyřízení přepisů na katastru, u poskytovatelů energií, jednání se správcovskými společnostmi atd.), ale i člověka, který svoji práci nebere jako práci, nýbrž jako zábavu a potěšení. A přesně takovou zkušenost jsem udělal, když jsem využil služeb pana Syrovátky. Pokud si pana Syrovátku vyberete jako svého zástupce při prodeji či koupi, pronájmu či nájmu, udělali jste dle mé zkušenosti tu nejlepší věc pro to, aby Váš záměr byl dokonale zrealizován. Bylo mi ctí a radostí se panem Syrovátkou nechat zastupovat.
Super, po počáteční nedůvěře z mé strany naprostá spokojenost, nemusel jsem se o nic starat, byt se prodal za víc, než jsem původně chtěl.
Výborná domluva a spolupráce. Všechno mi vysvětlil, dům si nafotil, přivedl zájemce, kteří to fakt chtěli a nakonec to jeden koupil. Prostě špica.
Pokud se chystáte prodat nemovitost, je tenhle pán ideální volba. Do ničeho nás nenutil, všechno vysvětlil a zařídil. Kompletní servis se vším všudy.
Nadstandardní služby, profesionální přístup, maximální spokojenost.
Děkujeme za vše co jste pro nás udělal. Můžu Vás jen a jen doporučit. Profesionální přístup, přehled, prostě vše bylo na vysoké úrovni.
Moc děkuji za Váš čas i ochotu a milý přístup. Ještě jednou děkuji. Mějte se pěkně.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení